Geni.sk má rok

rodostrom torta
rodostrom torta

Pred rokom som nenápadne rozbiehal stránku o genealógii. Cieľ bol skromný – ako som začal pátrať po vlastných predkoch, získaval som skúsenosti a znalosti, o ktoré som sa chcel podeliť s tými, ktorí sa rozhodli pustiť do genealógie na vlastnú päsť.

Po krátkom čase už stránka prestala byť „one man show“. Podarilo sa mi získať dvoch skvelých spolupracovníkov – Duros, ktorého špecialitou sú urbáre, súpisy a sčítania a Jozef Kuric, ktorý píše zaujímavý seriál o vnútornej kolonizácii Slovenska.

Čo je ale najdôležitejšie, geni.sk si našla pomerne silnú skupinu pravidelných čitateľov. Práve v tých dňoch sa pomyselný tachometer celkového počtu návštevníkov pretočil na šesťciferné číslo. Mohli si prečítať niektorý z 266 článkov a takmer 900 komentárov, prispieť otázkou na genealogické fórum.

Dosť ale o číslach:) Keďže prvé narodeniny má každá stránka len raz, rozhodli sme sa pre vás pripraviť súťaž o zaujímavé ceny.  O súťaži, pravidlách a cenách sa dočítate už čoskoro 🙂

Chcete originálny darček pre vašich blízkych (alebo pre seba?:)) unikátna publikácia AKO SI ZOSTAVIŤ RODOKMEŇ vám pomôže odhaliť históriu vášho rodu. Objednajte si ju pod stromček za zvýhodnenú cenu s venovaním od autorov. Stačí kliknúť sem!

13 thoughts on “Geni.sk má rok

 • 27. februára 2011 at 21:22
  Permalink

  Super, pridávam sa ku gratulácii.
  To už je rok? Ako ten čas letí 🙂

  Reply
 • 27. februára 2011 at 21:50
  Permalink

  Práve vypisujem pravidlá súťaže, máme aj super ceny:)
  Keď to dopíšem, pošlem vám to, možno vás ešte napadne nejaké vylepšenie 🙂

  Reply
 • 28. februára 2011 at 6:35
  Permalink

  to je iba rok? vyzera omnoho vyzretejsie, gartulujem

  Reply
 • 28. februára 2011 at 7:34
  Permalink

  I já se přidávám ke gratulacím a přeju mnoho dalších let se stejným elánem 🙂

  Reply
 • 28. februára 2011 at 7:40
  Permalink

  Gratulujem a chcem sa aj poďakovať za nezištné odovzdávanie svojich skúseností. Želám Vám čo najviac návštevníkov, ktorých svojim oduševnením určite privediete k záujmu o ich predkov.

  Reply
 • 28. februára 2011 at 9:35
  Permalink

  Pripájam sa ku gratulácii a želám stránke veľa spokojných čitateľov a množstvo kvalitného textu.

  Reply
 • 28. februára 2011 at 10:26
  Permalink

  najlepší slovenský gen-hist web

  Reply
 • 28. februára 2011 at 10:47
  Permalink

  ani sa nechce verit ze to uz je rok a tolko clankov, drzim palce nech to aj nadalej vydrzi.

  Reply
 • 28. februára 2011 at 10:58
  Permalink

  aj ja sa pripájam ku gratulácii. Aj u mňa je to rok čo som ponorila svoj nos do tejto problematiky a teším sa, že som si našla pre zbytok života tak krásny koníček. Jediným mojim trápením je nedostatok času sa mu venovať…takže živijóóó

  Reply
 • 1. marca 2011 at 21:32
  Permalink

  Srdečne gratulujem a prajem mnoho úspechov v osobonom aj pracovnom živote všetkým, ktorí tvoria túto stránku. Objavila som ju nedávno keď som sa aj ja rozhodla pátrať v rodinnej histórii. Veľmi ste mi v tom pomohli! Želám vám mnoho elánu do ďalšieho obdobia. Ste super a ešte raz díky.

  Reply
 • 2. marca 2011 at 8:00
  Permalink

  Vydarenému dielku ako aj jeho autorom blahoželamm. Je to len este rok a tesim sa z kazdeho prispevku ako malý chlapec a to mi je uz na 70-siat. Takymto sposobom vznikaju uspesne , do historie genealogie sa zapisujuce diela. Hlavne preto, že ho tvoria vytrvalí nadšenci.
  Prajem Vám vela zdravia, nadšenia, zaujímavých tém, aby sme Vás tu stále mali a a vášmu dielu prajem, nech rastie , múdrie a pevnie aby sa stalo vážnym konkurentom SGHS.

  Verný čitateľ Pavol

  Reply
 • 5. mája 2012 at 21:36
  Permalink

  Blahoželám k uvedenému výsledku a prajem
  veľa ďalších úspechov.Ozvem sa a bude to
  veľmi zaujímava téma o našom rode.

  Jas

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *